Відділення ультразвукової та функціональної діагностики

КЛПЗ “Чернігівський обласний кардіологічний диспансер” має широкі можливості для надання висококваліфікованої консультативної, лікувально-діагностичної допомоги населенню області з хворобами системи кровообігу.

Започатковані новітні діагностичні технології та оптимізуються наявні ресурси з метою раціонального використання сучасної лікувально-діагностичної апаратури.

Завідувач відділенням:

Откидач П.В.

Откидач Петро Васильович, лікар з ультразвукової діагностики вищої категорії, закінчив Дніпропетровський державний медичний інститут у 1993 році за спеціальністю “Лікувальна справа”

Лікарі:

Рековець Василь Михайлович, лікар з функціональної діагностики вищої категорії, лікар-кардіолог першої категорії, кандидат медичних наук; закінчив Київський медичний інститут у 1990 році за спеціальністю “Лікувальна справа”

Федорченко Тетяна Миколаївна, лікар з функціональної діагностики першої категорії, лікар з ультразвукової діагностики; закінчила Українську медичну стоматологічну академію (м. Полтава) у 2002 році за спеціальністю “Лікувальна справа”;

Іващенко Віра Анатоліївна, лікар з функціональної діагностики; закінчила Київський медичний інститут у 2011 році за спеціальністю “Лікувальна справа”

Кузькін Олександр Віталійович, лікар з функціональної діагностики, закінчив Українську медичну стоматологічну академію (м. Полтава) у 2000 році за спеціальністю “Лікувальна справа”

 

Перелік обстежень та підготовка