Організаційний відділ

Завідувач відділом

Штінова Н.В.

Штінова Наталія Василівна, лікар-статистик першої категорії, закінчила Ленінградський санітарно-гігієнічний медичний інститут за спеціальністю “Гігієна, санітарія і епідеміологія” у 1987 році, спеціалізація у 2002 році по спеціальності “Організація і управління охороною здоров’я”.

 

Большакова

Большакова Валентина Миколаївна, статистик медичний першої категорії

тел: +38 (0462) 91-59-45
e-mail: omk@okd.org.ua

Про відділ

Мета діяльності відділу: інформаційно-аналітичне забезпечення керівництва закладу, приведення в систему потоків вхідної та вихідної інформації, впровадження інноваційних технологій в систему охорони здоров’я.

Відділ організовує заходи і здійснює контроль за станом виконання національних, регіональних програм з охорони здоров’я в частині надання кардіологічної допомоги, забезпечує підготовку планових інформацій та відповідей на запити МОЗ України, Управління охорони здоров’я ОДА та інших установ і організацій.

Бере участь в організації проведення організаційно-методичних заходів щодо удосконалення діяльності кардіологічної служби області. Займається формуванням плану основних організаційних заходів діяльності структурних підрозділів центру, Управління охорони здоров’я з питань надання кардіологічної та кардіохірургічної допомоги населенню та забезпечує контроль за їх виконанням.

Облік та статистика

Організаційний відділ проводить централізований збір звітної та облікової інформації від структурних підрозділів диспансеру, здійснює обробку інформації та аналізує показники, що характеризують ресурси і діяльність відділень та закладу в цілому. Забезпечує в установленому порядку статистично – аналітичною інформацією обласний центр  інформаційно- аналітичних технологій та пропаганди здорового способу життя, адміністрацію закладу та завідувачів структурними підрозділами.

Фахівці відділу надають методичну допомогу структурним підрозділам диспансеру з питань організації статистичного обліку та формування статистичної звітності, підготовки матеріалів до оперативних нарад, медичних рад, колегій, лікарських конференцій.

Зав. оргвідділом бере участь у розробці локальних формулярів закладу, локальних протоколів надання медичної допомоги, в підготовці документів щодо впровадження, аналізування, поліпшення системи управління якістю надання медичної допомоги пацієнтам та в складі комісії здійснює внутрішній аудит щодо їх виконання.

Система обліку та види інформації

Статистичні звіти:

2019 р.

Завантажити (PDF, 1.11MB)

Завантажити (PDF, 446KB)

2018 р.

Завантажити (PDF, 497KB)

Завантажити (PDF, 1.31MB)

2017 р.

Завантажити (PDF, 496KB)

Завантажити (PDF, 1.46MB)

2016 р.-2015 р.
ф. 17 “Звіт про медичні кадри”
ф. 20 “Звіт про лікувально-профілактичний заклад”

Перелік національних стандартів (Реєстр медико-технологічних документів на сайті Державного експертного центру МОЗ України)

Нормативи, що затверджені розпорядником інформації

Відомості суб’єкта господарювання про наявність нормативно-правових документів, у тому числі нормативних документів з питань стандартизації, необхідних для провадження медичної практики.

План основних організаційних заходів на 2018 рік

План основних організаційних заходів на 2019 рік

Довідник кардіологічної служби за 2016-2017 роки

Довідник кардіологічної служби за 2017-2018 роки