Кардіологічне відділення № 1

Відділення артеріальних гіпертензій на 60 ліжок

Завідувач відділенням:

Ходовицька М.Й.

Ходовицька Мар’яна Йосипівна, лікар-кардіолог вищої категорії, закінчила Чернівецький державний медичний інститут у 1985 році за спеціальністю “Лікувальна справа”
тел. +38 (0462) 72-74-53

Лікарі:

Василинчук Василинчук Ігор Валерійович, лікар-кардіолог першої категорії, закінчив Національний медичний університет у 2008 році за спеціальністю “Лікувальна справа”

Аніч Юлія Юріївна, лікар-кардіолог, закінчила ВДНЗ «Українська медична стоматологічна академія» у 2015 році за спеціальністю “Лікувальна справа”, спеціалізація у 2017 році

Старша сестра медична - Астахова Наталія Володимирівна, сестра медична першої категорії

тел. +38 (0462) 72-37-23

У відділення госпіталізуються хворі з діагнозами:

  • Гіпертонічна хвороба I-II ст. (для диференціальної діагностики)
  • Гіпертонічна хвороба ІІ-ІІІ ст. в сполученні з різними формами ІХС:

ІХС: стенокардія напруги III-IV функціональний клас.
ІХС: атеросклеротичний кардіосклероз з порушенням функції збудження, провідністі, скорочення, автоматизму, СЕ II А- III ст.
ІХС: атеросклеротичний та післяінфарктний кардіосклероз з різними порушеннями сердечного ритму та провідності,СН II A-III ст.

  • Симптоматичні гіпертензії (ниркового, наднирникового, ендокринного та іншого) ґенезу для диференційної діагностики та обстеження.
  • Кардіоміопатія з порушенням автоматизму, збудження, провідності та наявності СН II A-III ст.
  • Хворі з серцево-судинними захворюваннями, направлені ЛКК та МСЕК для уточнення діагнозу та ступеню функціональних розладів.
  • Проводиться відбір хворих для направлення в різні НДІ м. Києва для діагностики ендокринних (вторинних) гіпертензій, різних видів симптоматичних реноваскулярних гіпертензій.