Диспансерно-поліклінічне відділення

Завідувач відділенням:

Атанов О.О.

Атанов Олександр Олександрович, лікар-кардіолог вищої категорії
закінчив Оренбурзький медичний інститут у 1985 році за спеціальністю “Лікувальна справа”

   У відділенні проводиться консультативний прийом хворих кардіологічного профілю по направленню лікарів центральних районних, міських лікарень та інших лікувально-профілактичних закладів, направлення тяжко хворих на стаціонарне лікування. Проводиться диспансеризація хворих з важкими порушеннями ритму.

   Прийом лікарями суміжних спеціальностей (не кардіологів) ведеться лише для хворих, що знаходяться на стаціонарному лікуванні в диспансері.

Консультативно-діагностична допомога надається лікарями:

Онищук Оксана Іванівна, лікар-кардіолог першої категорії, закінчила Львівський державний медичний університет у 1998 році за спеціальністю “Лікувальна справа”

Розинка Оксана Володимирівна, лікар-кардіолог першої категорії, закінчила Національний медичний університет у 2005 році за спеціальністю “Лікувальна справа”

Сіміков Олег Вікторович, лікар-хірург серцево-судинний, хірург судинний вищої категорії, закінчив Луганський державний медичний університет у 2006 році за спеціальністю “Лікувальна справа”

Клочкова Ірина Анатоліївна, лікар-офтальмолог першої категорії, закінчила Вищу Тернопільську державну медичну академію ім. І.Я.Горбачевського у 1998 році за спеціальністю “Лікувальна справа”

Яковенко Олена Андріївна, лікар-невропатолог другої категорії, закінчила Українську медичну стоматологічну академію (м. Полтава) у 2002 році за спеціальністю “Лікувальна справа”

Семеній Людмила Олексіївна, лікар-отоларинголог першої категорії, закінчила Київський медичний інститут у 1973 році за спеціальністю “Лікувальна справа”

Свєтлєйша Тетяна Василівна, лікар-ендокринолог вищої категорії, закінчила Українську медичну стоматологічну академію (м. Полтава) у 1996 році за спеціальністю “Лікувальна справа”

Туз Наталія Миколаївна, лікар акушер-гінеколог першої категорії, закінчила Чернівецький державний медичний інститут у 1992 році за спеціальністю “Лікувальна справа”

Старша сестра медична – Митус Тетяна Володимирівна, сестра медична першої категорії

   Перелік документів та обстежень, що повинні мати при собі хворі при направленні в диспансерно-поліклінічне відділення кардіодиспансеру:

  • Направлення чи запис в історії хвороб.
  • Амбулаторна картка.
  • ЕКГ у день видачі направлення та всі попередні ЕКГ.
  • Загальний аналіз крові та сечі (на протязі місяця).
  • Флюорографія ОГК (на протязі року).
  • Огляд гінеколога (для жінок).
  • Для хворих на артеріальну гіпертензію – огляд окуліста, динаміка артеріального тиску (АТ), по можливості УЗД нирок.

   Пріоритет при госпіталізації у стаціонарні відділення надається жителям області, інвалідам та учасникам ВВв, учасникам АТО, ліквідаторам, потерпілим від аварії на ЧАЕС, особам, що проживають в зоні контролю (внаслідок аварії на ЧАЕС).

Примітка: Підтвердженням пільгової категорії є посвідчення