Кардіологічне відділення № 2

Відділення ішемічної хвороби серця з порушеннями ритму на 40 ліжок

Завідувач відділенням:

Грищенко Костянтин Миколайович, лікар-кардіолог першої категорії, закінчив Національний медичний університет імені О.О. Богомольця у 2009 році за спеціальністю “Лікувальна справа”

тел. +38 (0462) 91-59-47

Воробей Олег Григорович, лікар-кардіолог вищої категорії, закінчив Запорізький медичний інститут у 1988 році за спеціальністю “Лікувальна справа”


Лікарі ПІТ (палати інтенсивної терапії):

Буринська Ірина Вікторівна, лікар-анестезіолог другої категорії, лікар-кардіолог, закінчила Національний медичний університет у 2008 році за спеціальністю “Лікувальна справа”.

тел. +38 (0462) 91-59-61

Шульга Тетяна Володимирівна, лікар-кардіолог першої категорії, закінчила Національний медичний університет у 1999 році за спеціальністю “Лікувальна справа”

Бойко Карина Олександрівна, лікар-кардіолог, закінчила  Вінницький національний медичний університет імені М.І. Пирогова. у 2016 році за спеціальністю “Педіатрія”, спеціалізація зі спеціальності “Кардіологія” у 2018 році.

 

Старша сестра медична – Кравченко Наталія Василівна, сестра медична вищої категорії
тел. +38 (0462) 91-59-65

Пост чергової сестри медичної
тел. +38 (0462) 91-59-62

     Друге кардіологічне відділення – єдине кардіологічне відділення в області, де проводиться, крім лікування хронічної ішемічної хвороби серця (ХІХС), гострого інфаркту міокарда (ГІМ), гіпертонічної хвороби, порушення ритму, провідності, автоматизму серця, диференційна діагностика різних видів аритмій, лікування та діагностика серцевої недостатності.
Відділення вважається діагностичним і консультативним центром в області з питань лікування, діагностики ІХС, а також з питань аритмології.
Крім лікувально-діагностичного процесу у відділенні проводиться відбір хворих в КНДІ по кардіохірургічному профілю з метою проведення коронарографії, балонної дилатації, аортокоронарного шунтування, оперативного лікування і диференційної діагностики типових і атипових синдромів «преекзитації», синдрому слабкості синусового вузла, діагностики синкопальних станів, відбір хворих на оперативне лікування з приводу вроджених та набутих вад серця, та проводиться їх післяопераційна реабілітація.
Відділення запроваджує у свою практику сучасні методи лікування ГІМ, ХІХС, гіпертонічної хвороби, аритмій, серцевої недостатності.
Впроваджено методика через стравохідної електрокардіостимуляції (ЧСтЕКС) пацієнтам з суправентрикулярними пароксизмальними тахікардія ми та з метою діагностики хронічної ішемічної хвороби серця.

Перелік показань для госпіталізації в 2 кардіологічне відділення