Відділення для хворих з інфарктом міокарду

з інтервенційною лабораторією та палатами інтенсивної терапії (30 ліжок)

Завідувач відділенням:

Малашенко Ліна Іванівна, лікар-кардіолог вищої категорії, закінчила Харківський державний медичний університет у 1998 році за спеціальністю “Лікувальна справа”

тел. +38 (0462) 91-59-47

Лікарі

Матвіюк Катерина Михайлівна, лікар-кардіолог закінчила у 2015 році Вищий державний навчальний заклад України “Буковинський державний медичний університет” за спеціальністю “Лікувальна справа”.

Кагадій Марина Сергіївна, лікар-стажист з кардіології (з 01.08.2021). В 2019 році закінчила  Вінницький національний медичний університет імені М.І. Пирогова у 2016 році за спеціальністю “Лікувальна справа”. Має сертифікат лікаря-спеціаліста з і спеціальності “Внутрішні хвороби”. (з 01.08.2021)

Лікарі ПІТ (палати інтенсивної терапії):

тел. +38 (0462) 91-59-61

Шульга Тетяна Володимирівна, лікар-кардіолог вищої категорії, закінчила Національний медичний університет у 1999 році за спеціальністю “Лікувальна справа”

Бойко Карина Олександрівна, лікар-кардіолог другої категорії, закінчила  Вінницький національний медичний університет імені М.І. Пирогова у 2016 році за спеціальністю “Педіатрія”, спеціалізація зі спеціальності “Кардіологія” у 2018 році, пройшла підготовку з інтервенційної кардіології у 2020 році.

Аніч Юлія Юріївна, лікар-кардіолог другої категорії, закінчила у 2015 році Вищий державний навчальний заклад України «Українська медична стоматологічна академія» за спеціальністю “Лікувальна справа”, пройшла підготовку з інтервенційної кардіології у 2020 році.

Буринська Ірина Вікторівна, лікар-анестезіолог другої категорії, лікар-кардіолог, закінчила Національний медичний університет у 2008 році за спеціальністю “Лікувальна справа”(тимчасово відсутня)

Інтервенційна лабораторія

Інтервенційна лабораторія в КНП «Чернігівський обласний кардіологічний центр» ЧОР виконує широкий спектр допомоги при патології коронарних артерій, порушені ритму, патології магістральних й периферичних судин. В роботі використовуються сучасні технології та лише високоякісні комплектуючи й фурнітура. Спеціалістами додатково проводяться консультації пацієнтів з приводу хвороб серця, судин та загальної хірургічної патології.

Втручання виконують наші спеціалісти, які пройшли відповідне стажування в провідних клініках України, мають багаторічний досвід й є діючими членами всеукраїнської асоціації фахівців з кардіоторакальної, ендоваскулярної хірургії та трансплантології.

Сіміков Олег Вікторович, лікар-хірург серцево-судинний другої категорії, закінчив Луганський державний медичний університет у 2006 році за спеціальністю “Лікувальна справа”.

Розум Максим Вікторович, лікар-хірург серцево-судинний другої категорії, закінчив Українську медичну стоматологічну академію (м. Полтава) у 2010 році за спеціальністю “Лікувальна справа”

Шуба Володимир Володимирович, анестезіолог вищої категорії, закінчив Івано-Франківську державну медичну академію в 1997 році за спеціальністю “Лікувальна справа”

Богдан Дмитро Павлович, лікар-анестезіолог першої категорії, Державний вищий навчальний заклад “Івано-Франківський національний медичний університет” у 2009 році за спеціальністю “Лікувальна справа”.

Онищук Віталій Володимирович, лікар-анестезіолог першої категорії, закінчив Тернопільську державну медичну академію ім.І.Я.Горбачевського у 1997 році за спеціальністю “Лікувальна справа”.

Старша сестра медична – Кравченко Наталія Василівна, сестра медична вищої категорії
тел. +38 (0462) 91-59-65

Пост чергової сестри медичної
тел. +38 (0462) 91-59-62

    У відділенні проводиться, крім лікування хронічної ішемічної хвороби серця (ХІХС), гострого інфаркту міокарда (ГІМ), гіпертонічної хвороби, порушення ритму, провідності, автоматизму серця, диференційна діагностика різних видів аритмій, лікування та діагностика серцевої недостатності.
Відділення вважається діагностичним і консультативним центром в області з питань лікування, діагностики ІХС, а також з питань аритмології.
Крім лікувально-діагностичного процесу у відділенні проводиться відбір хворих в КНДІ по кардіохірургічному профілю з метою проведення аортокоронарного шунтування, оперативного лікування і диференційної діагностики типових і атипових синдромів «преекзитації», синдрому слабкості синусового вузла, діагностики синкопальних станів, відбір хворих на оперативне лікування з приводу вроджених та набутих вад серця, та проводиться їх післяопераційна реабілітація.
Відділення запроваджує у свою практику сучасні методи лікування ГІМ, ХІХС, гіпертонічної хвороби, аритмій, серцевої недостатності.
Використовується методика черезстравохідної електрокардіостимуляції (ЧСтЕКС) пацієнтам з суправентрикулярними пароксизмальними тахікардія ми та з метою діагностики хронічної ішемічної хвороби серця. Використовується електро-імпульсна терапія (кардіоверсія) для лікування пацієнтів з порушеннями ритму.

Перелік показань для госпіталізації у відділення