Публічна інформація

Важливим кроком для реалізації конституційного права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію було прийняття Верховною Радою України Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13.01.2011 № 2939-VI.

Виконуючий обов’язки головного лікаря видав наказ від 04 квітня 2013 року № 15 «Про забезпечення  доступу громадян до публічної  інформації в Чернігівському обласному кардіологічному диспансері», яким зобов’язав організувати відповідну роботу на виконання вищезазначеного закону та призначив відповідальну особу за організацію доступу громадян до публічної інформації. До того ж було розроблено «Порядок складання, подання та розгляду запитів на публічну інформацію в Чернігівському обласному кардіологічному диспансері» та «Перелік відомостей, що становлять службову інформацію КЛПЗ «Чернігівськийобласний кардіологічний диспансер».

Запит до КЛПЗ «Чернігівський обласний
кардіологічний диспансер» може бути поданий:

Усно: за телефоном +38 (0462) 72-37-39

Письмово: за адресою
КЛПЗ «Чернігівський обласний кардіологічний диспансер», вул. В’ячеслава Чорновола, 24,
м. Чернігів, 14005  (на конверті обов’язково вказувати «Публічна інформація»)

Факсом: +38 (0462) 72-37-39

Електронною поштою: mail@okd.org.ua

Доступ до:

1. Закон України «Про доступ до публічної інформації» від 13.01.2011 № 2939-VI.

2. Постанова КМУ від 21 жовтня 2015 р. № 835 “Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних”

3.«Порядок складання, подання та розгляду запитів на публічну інформацію в Чернігівському обласному кардіологічному диспансері»

4.«Перелік відомостей, що становлять службову інформацію КЛПЗ «Чернігівський обласний кардіологічний диспансер».

5.ФОРМИ для подання запиту на отримання публічної інформації.

6.Перелік документів та відомостей, розпорядником яких є КЛПЗ «Чернігівський обласний   кардіологічний диспансер», що підлягає обов’язковому оприлюдненню.

7Наказ від 04 квітня 2013 року № 15 «Про забезпечення  доступу громадян до публічної  інформації в Чернігівському обласному кардіологічному диспансері».

8. Інформація щодо обсягу залучених благодійних коштів та напрямків їх використання по КЛПЗ «Чернігівський обласний кардіологічний диспансер»

9. Права та обов’язки пацієнтів

10. Телефони “гарячої” лінії

11. Інформація про наявні ліки та вироби медичного призначення:

12. Інформація про здійснення закупівль закупівель (https://prozorro.gov.ua) у відповідності до Закону України «Про публічні закупівлі».

13. Інформація про використання публічних коштів на Єдиному веб-порталі Edata (https://spending.gov.ua) у відповідності до Закону України «Про відкритість використання публічних коштів».