Публічна інформація

Важливим кроком для реалізації конституційного права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію було прийняття Верховною Радою України Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13.01.2011 № 2939-VI.

Генеральним директором Центру затверджений Порядок «Про забезпечення  доступу громадян до публічної  інформації в Чернігівському обласному кардіологічному центрі», яким зобов’язав організувати відповідну роботу на виконання вищезазначеного закону та призначив відповідальну особу за організацію доступу громадян до публічної інформації. До того ж було розроблено «Порядок складання, подання та розгляду запитів на публічну інформацію в КНП “Чернігівський обласний кардіологічний центр» та «Перелік відомостей, що становлять службову інформацію КНП «Чернігівський обласний кардіологічний центр».

Запит до КНП «Чернігівський обласний
кардіологічний центр» ЧОР може бути поданий:

Усно: за телефоном +38 (0462) 72-37-39

Письмово: за адресою
КНП «Чернігівський обласний кардіологічний центр» ЧОР , вул. В’ячеслава Чорновола, 24,
м. Чернігів, 14005  (на конверті обов’язково вказувати «Публічна інформація»)

Факсом: +38 (0462) 72-37-39

Електронною поштою: mail@okd.org.ua

Доступ до:

1. Закон України «Про доступ до публічної інформації» від 13.01.2011 № 2939-VI.

2. Постанова КМУ від 21 жовтня 2015 р. № 835 “Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних”

3.«Порядок складання, подання та розгляду запитів на публічну інформацію в КНП “Чернігівський обласний кардіологічний центр” ЧОР

4.«Перелік відомостей, що становлять службову інформацію КНП «Чернігівський обласний кардіологічний центр» ЧОР.

5.ФОРМИ для подання запиту на отримання публічної інформації.

6.Перелік документів та відомостей, розпорядником яких є КНП «Чернігівський обласний   кардіологічний центр» ЧОР, що підлягає обов’язковому оприлюдненню.

7 Інформація щодо обсягу залучених благодійних коштів та напрямків їх використання по КНП «Чернігівський обласний кардіологічний центр» ЧОР

8. Права та обов’язки пацієнтів

9. Телефони “гарячої” лінії

10. Інформація про наявні ліки та вироби медичного призначення:

11. Інформація про здійснення закупівль закупівель (https://prozorro.gov.ua) у відповідності до Закону України «Про публічні закупівлі».

12. Інформація про використання публічних коштів на Єдиному веб-порталі Edata (https://spending.gov.ua) у відповідності до Закону України «Про відкритість використання публічних коштів».