Клініко-діагностична лабораторія обласного кардіологічного диспансеру впроваджує в клінічну практику сучасні методи діагностики

Мистецтво встановлення правильного діагнозу – одне з найбільших мистецтв у медицині. Однією з найважливіших складових цього є сучасні лабораторні методи обстеження. Нові стандарти та протоколи надання медичної допомоги включають широкий спектр лабораторних досліджень. Обласний кардіологічний диспансер пріоритетним напрямком у наданні медичної допомоги вважає впровадження в клінічну практику новітніх методів діагностики, які неможливі без високоточних апаратів.

В зв’язку з цим в кардіодиспансері встановлені аналізатор коагулометричний «Sysmex CA 50» для діагностики системи згортання та гематологічний аналізатор «Sysmex XP-300», виробництва Японії, що дозволило підвищити якість аналізу за рахунок високої чутливості апаратури та реагентів, а також проводити диференційну діагностику захворювань. Економне використання реактивів дозволяє знизити собівартість аналізу та зробити його доступним для пацієнта.

Нещодавно у жовтні 2014 р. встановлено унікальний аналізатор «Liaison», виробництва Італії, призначений для проведення імунохімічного аналізу біологічних рідин людини, що дозволяє проводити дослідження на наявність клінічно значущих інфекційних маркерів, дослідження, необхідні для діагностики серцево-судинних захорювань, зокрема артеріальної гіпертензії, цукрового діабету, маркерів остеопорозу, онкомаркерів, маркерів анемій та гострого запалення, визначення гормонів щитовидної залози, репродуктивної функції та багато іншого. Аналізатор надає можливість отримати результат за 15 хвилин.

Дослідження виконують фахівці з вищими кваліфікаційними категоріями.

Ми всіляко прагнемо покращувати рівень обстеження та лікування пацієнтів, наближаючи роботу обласного кардіологічного диспансеру до високого рівня світових стандартів.

Comments are closed.